PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684332}

Pamiętaj o niedzieli

Remember Sunday
6,6 5 164
oceny
6,6 10 1 5164
Pamiętaj o niedzieli
powrót do forum filmu Pamiętaj o niedzieli

Dlaczego Molly wykasowała mu z komputera notatkę o tym żeby powiedział jej że ma wziąć z nią ślub? Czego się obawiała? Przecież kochała go, lubiła itp. Dobrze wiedziała że ich związek był by nie co dziwny jednak była z nim. Zastanawia mnie właśnie po co mu kasowała tą notkę. Przez to nie było ślubu i zaczęli jakby chodzić od nowa. Trochę tego nie rozumiem, ale myślę że jakby ona tego nie zrobiła i doszło by do ślubu to było by ciekawiej.
A tak z innej beczki:
Film rzeczywiście przypomina "50 pierwszych randek" - jednak jest ciekawszy i o wiele wciągający. Nawet główny bohater jett lepszy nisz Adam Sandler. Ale szkoda że Gus nie miał jednak tej operacji po raz drugi, fajnie by było gdyby ona się udała.... :(

ocenił(a) film na 7
Domi_wn123

Molly wykasowała tę notatkę po to, by móc zniknąć z jego życia, bo przecież i tak następnego dnia zapomniał, że ma dziewczynę. Dopiero później, oglądając spadającą gwiazdę zorientowała się, że jednak chce z nim być pomimo jego choroby, dlatego poszła do sklepu, w którym pracował.

Domi_wn123

Bo mu obiecała, że jeśli operacja się nie uda zapomni o nim?

Myślę, że film jest zbyt trudny i zbyt odbiegający od filmu o problemach z pamięcią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones