PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560965}

Plugawa rzeka

Rogue River
3,7 663
oceny
3,7 10 1 663
Plugawa rzeka
powrót do forum filmu Plugawa rzeka

co sie dzieje potem jak przychodzą do domu ci policjanci, no i jak się kończy

użytkownik usunięty
milenasy

Policjanci zostają zabici. Później parka psycholi urządza Marze ślub. Jak się później okazuje mężczyzna za którego miała ,, wyjść " Mara jest jej bratem. Ślub zostaje odwołany . Nieokreślony czas później Mara budzi się w łóżku. Zabija Lea wsypując jej proch do ust. Odnajduje swojego brata zamkniętego w skrzyni. Razem uciekają z domu . Brat od Lea odnajduje jej zwłoki i rusza w pogoń za rodzeństwem. Mara i jej brat rozdzielają się w lesie . Dziewczyna przypadkowo go ( brata ) zabija ( ginie z pocisku z pistoletu ). Mara następnie próbuje popełnić samobójstwo celując sobie w głowę. Nagle pojawia się brat Lea. Mara oddała strzał w jego kierunku . Mężczyzna upadł trafiony pociskiem . Dziewczyna zabiera jego strzelbę i przestrzeliwuje mu ręce. Potem zostawia go żeby się wykrwawił. Jednak słysząc obraźliwe komentarze z jego ust kierowane w jej stronę, rzuca się na niego i dźga swoim naszyjnikiem z krzyżem. Zabiła go po czym przypuszczam odnalazła drogę na szosę i wróciła do domu. Następna scena ukazuje Marę w ciąży . Dziewczyna znowu przybyła do tej samej rzeki chcąc rozsypać prochy ( tym razem miała chyba ze trzy egzemplarze ). Prochy zostają rozsypane i film się kończy . : ) Mam nadzieje , że pomogłem ; ]

ocenił(a) film na 8

A o co chodziło z tym zdjęciem które Mara wyjęła z tej skrzyni?Na tym zdjęciu był ten gość którego więzili w skrzyni razem z kobietą i dziewczynką(prawdopodobnie z żoną i córką) i kim był ten gość którego więzili,skąd go wzięli?

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Nie wyjęła ich ze skrzyni tylko z pudełka ale to mało ważne.Oprócz tamtego zdjęcia były tam jeszcze zdjęcia jakichś dzieci.Co to za dzieci?Na początku myślałem,że oni są małżeństwem i że to może być ich zmarła córeczka na tym zdjęciu i że po stracie dziecka zwariowali i postanowili zatrzymać tę dziewczynę jako "swoje dziecko".jakoś mi to wszystko nie pasuje.

Znawca kina

Tak samo myslalam, no wlasnie nic nie zostalo wyjasnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones