PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 878
ocen
8,0 10 1 167878
7,5 35
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

Cruise ambitny.

ocenił(a) film na 8

Co by nie powiedzieć o Tomie Cruise jako aktorze,to jednak trzeba przyznać,że zagrał w
kilku naprawdę dobrych filmach.I co ważne - jego kreacje były udane.Choćby wymienię :
"Rain Man","Ludzie honoru","Wywiad z wampirem","Jerry Maguire" i przede
wszystkim,"Magnolia".

ocenił(a) film na 8
pepees

Ocena Toma Cruisa z filmwebu jest jedną z wielu przykładów jak dziś zaniża się oceny świetnych aktorów.
A najlepszy film z nim według mnie i jego rola to w "Oczy szeroko zamknięte".
Cruise poza 800 najlepszych aktorów , a w top 100: Ryan Gosling, Quentin Tarantino (aktor z niego mierny), Ian Somerhalder (gwiazdka jakiś filmów dla gimnazjalistek) i gwiazdeczki o których nie chce mi się wspominać nawet.
A poza 100 (mógłbym długo wymieniać), ale chociażby Christopher Lloyd, Willem Defoe, Harvey Keitel, Vincent Schiavelli, Tim Robbins ...

ocenił(a) film na 7
przemyslav07

tak Ian Somerhalder to jakieś nieporozumienie, jak można komuś wystawić 10 po obejrzeniu tylko jednego (miernego) serialu Pamiętniki Wampira jeśli się nie mylę

ocenił(a) film na 7
przemyslav07

Bo tu za dużo dzieciaków wystawia oceny swoim 'idolom' :]

ocenił(a) film na 7
pepees

przez pierwszą godzinę filmu gdy na ekranie był Cruise, miałem ochotę wyrzucić telewizor przez okno, gdy pojawiał się Hoffman, chciałem by film trwał wiecznie ;p

jak dla mnie wypadł tu blado, ale ciężko było coś ugrać przy Hoffmanie przechodzącym samego siebie ;)

ocenił(a) film na 8
pepees

Też się spotkałam z wieloma opiniami typu 'Cruise gra w samych głupawych filmach, a dostał ich tak wiele dzięki ładnej buźce'. Osobiście się z nimi nie zgadzam, bo Cruise grał w wielu, wielu dobrych filmach i co najważniejsze - dobrze w nich grał. Co prawda w tym filmie mój zachwyt wzbudził Dustin Hoffman, który w tej roli spisał się genialnie i podpisuję sie rękami i nogami pod Oscarem za tą rolę!

ocenił(a) film na 7
Kij_z_tym

20 lat temu Tom Cruise był na topie. Był młody i dobrze grał ludzi z charyzmą. Niesamowite , że zaledwie rok później zagrał w filmie "Urodzony 4 lipca" i wtedy naprawdę się wykazał.

ocenił(a) film na 8
qqryqu

Przepraszam, ale jak to się ma do mojego postu? Tylko proszę, nie hejtować od razu. Tylko się pytam. Napisałam praktycznie to co Ty, więc po co odpowiadasz na mój post?

ocenił(a) film na 7
Kij_z_tym

No i po co się czepiasz? Ja po prostu kontynuuję wątek na temat Toma Cruise'a

ocenił(a) film na 8
qqryqu

Kontynuuj od pytającego.

ocenił(a) film na 8
pepees

Eh to fakt, dużo dobrych aktorów jest za nisko w rankingu, mnie najbardziej boli to że genialny Brad Pitt jest poza pierwszą setką a właśnie jakieś "gwiazdy" z gównianych seriali są wyżej od wielu dobrych aktorów....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones