PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 878
ocen
8,0 10 1 167878
7,5 35
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

A mnie w tym filmie dla odmiany bardziej podobała się gra Cruise'a, może dlatego, że miał dużo trudniejsze zadanie niż "kiwający się i nieobecny" hoffman. Zagrać przemianę z totalnego ignoranta w człowieka, który zaczyna zwracać uwagę na rzeczy w życiu ważne i to jeszcze w sposób przekonujący - majstersztyk. Hoffman - dobry, Cruise - świetny, film - genialny klasyk.

ocenił(a) film na 10
LarryScary

Zgadzam się. Większość osób olała Toma.

ocenił(a) film na 8
napruto

IMO zagranie autystyka jest dużo trudniejsze. Zagranie przemiany zwykłego człowieka jest w co drugim filmie.

ocenił(a) film na 9
okmanek

Cóż, ja myślę, że obie role były zagrane naprawdę świetnie. Jednocześnie były zupełnie inne i nie jest możliwe w tym wypadku powiedzieć, kto zagrał lepiej. Niemniej jednak zgadzam się, Cruise stworzony do tej roli.

LarryScary

Cruise świetny, ale Dustin genialny.

ocenił(a) film na 9
LarryScary

Jeśli ktoś miał kiedyś do czynienia z osobą autystyczną to wie jak trudno jest zrozumieć "ich świat" a co dopiero zagrać taką osobę. Hoffman zagrał genialnie, a jego rola była koszmarnie trudna, bo granie człowieka, który nie potrafi okazywać uczuć i reaguje - wydawałoby się - nieracjonalnie na bodźce jest moim zdaniem jednak trudniejsze niż zagranie ignoranta, który stopniowo zauważa to co jest wokół niego. Niemniej Cruise też dobrze zagrał swoją część i należy to podkreślać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones