PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 878
ocen
8,0 10 1 167878
7,5 35
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

Przeciez tam nie jest wyjasnione w filmie odrazu ze Czarli ma brata. Ten opis to "spojler"

Rafik_4

Wszystkie opisy muszą takie być. Nie wyobrażam sobie opisu bez tego faktu... "Charlie prowadzi jakieś tam życie...i wydarzenie które jego życie zmienia"... to żałosne ;>

ocenił(a) film na 8
bisban

Ale w opisie jest napisane, ze w testemancie jest tajemniczy wpis o tym, ze czarli ma brata a to przeciez nie prawda. W testamencie nie jest napisane ze czarli ma brata tylko ze majetek jest oddany w rece funduszu powierniczego dla spadkobiercy z testamentu. jednak nIe jest powiedziane kto nim jest.

ocenił(a) film na 8
Rafik_4

a plakat? też spoiler?

ocenił(a) film na 8
kobra_a

:/ taaaaa idzie sobie dwoch facetów przez droge. Przeciez z tego nic nie wynika.

ocenił(a) film na 8
Rafik_4

Szczerze mówiąc nawet nie zwróciłam na to uwagi. Zresztą nie uważam żeby było to szczególnie ważną kwestią w filmie. Niemniej opis można było napisać zdecydowanie zgrabniej, pomijając wspomniany przez Ciebie fakt (jeżeli komuś już to przeszkadza).
Swoją drogą to trochę komiczne, że kaprysisz na obecność spoilera w opisie, podczas gdy sam o takowym wspominasz bez jakiegokolwiek ostrzeżenia, czyż nie?

ocenił(a) film na 9
deadlock

Opis razi niedokładnością. Przecież Ray wcale nie rozwiązywał skomplikowanych ZADAŃ matematycznych. W testamencie też nic nie było o bracie.

ocenił(a) film na 8
deadlock

SPOILER RAIN MAN SPOILER SKAZANI NA SHOWSHANK To, ze ja dalem spoiler wynika tylko z mojego nie doswiadczenia w pisaniu na tym forum. Dla mnie napisac w opisie ze Charli ma brata to tak jakby napisac w opisie Shawshenku co sie dzieje z głownym bohaterem w wiezieniu (nie bede zdradzal wiecej, kazdy kto ogladal to wie o jaka scene chodzi) Oczywiscie nie przyrownuje tych dwoch filmow tylko tak Ci nakreslam sytuacje. Dla mnie to bylo wazne ze nie wiedzialem ze Charli i Rainmen sa bracmy. Film jest na pewno wtede bardziej wartosciowy.
Edit: Heheh nawet plakat zmini, jak by byl ktos za bardzo podejrzliwy, teraz czas na opis, ktory jest przeklamanym spoilerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones