PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 878
ocen
8,0 10 1 167878
7,5 35
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

jeden z the best

ocenił(a) film na 10

Film absolutnie 10/10. Rozsławił rzadką, fascynującą chorobę, ukazał w całości kunszt hoffmana, dostarczył nieco dobrego humoru i poruszenia. Polecam każdemu!

ocenił(a) film na 9
aga8975

ale dzieciarnia i tak wyzej ocenia takiego "forrest gump'a". smutne troche ale coz..

ocenił(a) film na 9
elohortex

right, ten film to ta sama półka zajebistości co forrest gump (lepiej, osobiście stawiam Rain mana nieco wyżej). Wybitna rzecz, niesamowicie angażujący dramat i najlepsza rola Hoffmana.

Venomorph

rzadka choroba , ale czy to naprawdę choroba ?? do tej pory nie potrafimy znaleźć definicji oraz w sumie określić przejawów tego zjawiska u ludzi. Według mnie to dar od kogoś, ludzie ci mają swoją misję

proximacentaurii

Ale jednak tym ludziom jest bardzo ciężko. W taki sposób można określić każdą chorobę: jako dar, a chorych jako ludzi z misją. To nie tak do końca. przeczytaj sobie książkę "Opowieść ojca" Ruperta Isaacsona a zobaczysz z czym się wiąże bycie autystycznym i jakie rzeczy przechodzą najbliżsi takiej osoby. Ja nie neguje, ze to wspaniali ludzie, oni są cudownie, ale na pewno woleliby być tacy jak większość z nas gdyby mogli wybierać.

molik975

mówię o semantytach ale spoko wiem co chcesz mi przekazać przemyślę i odpowiem

molik975

Kim Peek– amerykański sawant, obdarzony ponadprzeciętnymi umiejętnościami.Mimo ogólnych zaburzeń rozwoju znał na pamięć 12 000 książek. Czytał dwie strony na raz, jedną jednym okiem, a drugą drugim i zapamiętywał wszystko. Potrafił wymienić nazwy wszystkich miast, autostrad przechodzących przez każde amerykańskie miasto, miasteczko i okręg – a także wszystkie numery kierunkowe, kody pocztowe oraz przypisane do nich sieci telekomunikacyjne i telewizyjne. Znał historię każdego kraju, każdego władcy, jego daty panowania, małżonka i historię. Na podstawie podanej daty urodzenia, w ciągu kilku sekund obliczał dzień tygodnia, w którym dana osoba skończy 65 lat. Rozpoznawał ze słuchu większość utworów muzycznych, podając jednocześnie datę i miejsce ich powstania oraz datę urodzenia i śmierci kompozytora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones