PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1008}
8,0 167 878
ocen
8,0 10 1 167878
7,5 35
ocen krytyków
Rain Man
powrót do forum filmu Rain Man

film jest dobry i wartościowy. Nie sądziłem jednak, że tak jak uwielbiam Hansa Zimmera z innych produkcji, tak teraz napiszę, że w rain manie muzyka jest denna... wydaje mi się , że to przez próbę wprowadzenia do filmu elementów komediowych, które i tak wyszłyby ok, bo hoffman i cruise zagrali prawidłowo

ocenił(a) film na 9
vulnerable

A według mnie muzyka jest na prawdę świetna i Hans jak zwykle mnie nie zawiódł. Za samą ścieżkę dźwiękową ocena wyżej :]

ocenił(a) film na 7
Baara

no tu to rzeczywiście trudno się spierać bo każdy inaczej odbiera muzykę ja mam słabość do patosu i głównie te kawałki zimmera wybieram acz do treści tego filmu raczej żadne takie wzniosłe dźwięki nie pasowałyby a piszę to bo.......obejrzawszy film ponownie będąc w innym nastroju stwierdziłem, że wcale taka zła nie jest :P

użytkownik usunięty
vulnerable

Dziwny komentarz, i opinia na temat muzyki Zimmera. Może miałeś na myśli tę piosenkę która pojawiła się razem z napisami początkowymi ;-)))

vulnerable

Jeden z lepszych soundtracków ZImmera wg mnie.

ocenił(a) film na 9
vulnerable

muza zajebista Hansa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones