PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607647}
8,5 7 108
ocen
8,5 10 1 7108
StarCraft II: Wings of Liberty
powrót do forum gry StarCraft II: Wings of Liberty

Zaraz po zakończeniu kampanii w Starcraft 2, z łezka w oku odpaliłem Starcraft: Brood War -
nie róbcie tego. Można dostać delikatnego szoku, szczególnie na ekranie panoramicznym.
Jedynka jest legendą i ma godnego następcę w postaci drugiej części. :)

marek_karcz

Tak, przy dwójce jedynka to prehistoria.

ocenił(a) grę na 10
marek_karcz

Tak, tak - taka "legenda", taka "prehistoria", w którą wciąż setki tysięcy ludzi dziennie rozgrywaja mecze w sieci. Puknijcie się w czoło, jeden z drugim.

Der_SpeeDer

Co mnie obchodzi ile osób gra np. w Tibię, jeśli nie mogę na grę patrzeć? Co mnie obchodzi ilu Koreańczyków traci wzrok wgapiając się w wielkie piksele 800x600 w SC1?

Wiesz, wypowiedź trzeba zrozumieć całościowo, nie tylko niektóre wyrazy. To dlatego, że znaczenie słów zależy od kontekstu. Wiem, że to może być trudne, więc ułatwię Ci sprawę: mówimy o technikaliach i, szczególnie, grafice.

ocenił(a) grę na 10
BuzzOff

No więc ja też wiem, że to może być za trudne, więc ułatwię ci sprawę - skoro te setki tysięcy ludzi już po premierze SC2 nadal grają w jedynkę i żadnego szoku z powodu technikaliów nie dostają, to wasze narzekanie to jeden wielki "bulszit".

I poprawię cię - nie mówicie szczególnie o grafice. Mówicie tylko o grafice. Tylko grafika się bowiem zestarzała w StarCrafcie. A i tak jest wykonana w takiej konwencji i w takim stylu, że można ją bez żadnej przesady nazwać ponadczasową.
Dodatkowo - StarCraft pracował w jeszcze mniejszej rozdzielczości, 640x480. Zwróć uwagę, że tego anachronizmu wcale nie było widać!

Der_SpeeDer

Grafika. AI postaci. Cóż, reszta to "klasyki" i będą nadal miały olbrzymią ilość fanów - która będzie powoli, ale stopniowo topnieć. Czas pokaże - może nie mam racji ;]

Zauważ, że chodzi nam o graczy, którzy nie grają od premiery w SC1, lecz wracają do niego po latach - a to odradzam. Już o wiele lepiej zagrać w Rebel Yell, jak podał Witcher_4 poniżej.

BuzzOff

a co mnie obchodzi, ze te Twoje na sile upychane po internecie przintelektualizowane i, jak na ironie, pseudointelektualne wypowiedzi sa jedynie czyms, co ma na celu zastapienie brakow w pewnych czesciach Twojej fizjonomii? Kiedy w koncu zauwazysz, ze pod Twoim belkotem sypią sie fundamenty, wtedy bedziesz mogl juz jedynie dawac dupy. :)

SemiPsychoticMix

Świetna prowokacja ;]

ocenił(a) grę na 10
marek_karcz

http://www.sc2mapster.com/maps/sc1-episode-1-rebel-yell/pages/main/

i od razu lepiej :)

ocenił(a) grę na 8
marek_karcz

Jakoś mi nie przeszkadza grafika z jedynki. Jest klasyczna i tyle. Nie mam nic do zarzucenia. Niedawno przechodziłem i podstawkę i rozszerzenie. Marudzicie o tym jak się grafa starzeje i że graczy ubywa. A tu o klimat chodzi.

użytkownik usunięty
BalooCTW

Dla tych dzieci liczy się tylko grafika... ŻAŁOSNE...

Dla tego trolla liczy się tylko jego zdanie. Żałosne.

ocenił(a) grę na 8

Prawda ?A na tamte lata grafa była i tak rewelacyjna i uważam że pomimo czasu jaki minął, gra się bardzo nie zestarzała. Jest soczysta i przyjemna dla oka. Jedynie co, to mapy wydają się śmiesznie małe ;)

BalooCTW

Tutaj się kulturalnie nie zgodzę - już w tamtych czasach były o wiele lepsze grafy. Rzecz leży w grywalności.

ocenił(a) grę na 8
BuzzOff

Może i były lepsze graficznie. Kwestia grywalności jak mówisz. Co nie zmienia faktu że osobiście grafa mi bardzo pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones